Margriet logo
Kobo Clara 2E Beeld Aangeleverd
Beeld Aangeleverd

Win een Kobo Clara 2 E e-reader!

Inspiratie nodig voor een leuk kerstcadeautje? Kobo heeft recent een nieuwe e-reader uitgebracht. Op deze Clara 2E kun je niet alleen je favoriete boeken lezen, maar ook audioboeken beluisteren en opslaan. Nog een pluspunt: de e-reader is gemaakt van 85% gerecylced materiaal.

Kobo is wereldwijd de grootste digitale boekverkoper, opgericht voor en door boekenliefhebbers en zorgt ervoor dat 58 miljoen gebruikers wereldwijd op elk moment van de dag, op een device naar keuze kunnen lezen. De missie van Kobo is om het lezende leven voor iedereen beter te maken.

Deze nieuwe e-reader is gemaakt met gerecylced materiaal. Met de Clara 2 E introduceert Kobo een meer milieubewuste manier van lezen, daarnaast is de e-reader waterproof en geschikt om overal draadloos naar je favoriete audioboeken te luisteren via Bluetooth. Door de Dark Mode en ComfortLight PRO met blauwlichtreductie kun je ook ’s avonds op de bank of lekker in bed lezen zonder dat dit ten koste gaat van de slaapkwaliteit.

Wil je kans maken op de Kobo Clara 2 E? Laat hieronder je gegevens achter. Er wordt contact opgenomen met de winnaar.

Sanne van der LindenAangeleverd

Op alle verhalen van Margriet rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@margriet.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden