Abonneecadeau Margriet 50: een verzorgingspakket van Weleda
Redactie Margriet | 23 november 2017
Margriet is heel erg blij met haar trouwe abonnees. Daarom verloten we elke week vijf cadeaus onder onze vaste abonnees. Als abonnee van Margriet maak je daardoor elke week kans om te winnen. Deze week verloten we 5x een Granaatappel Verzorgingspakket van Weleda t.w.v. € 71,45.
J.H.A. Gils, Druten
H. Plakmeyer, Borculo
B.G.M. Kimman, Apeldoorn
A. Bukkems, Erp
G.P.M. Tax, Odiliapeel
Meer over Weleda
Weleda. Puur natuur, net als jij. Niets voelt beter dan jezelf verzorgen met puur natuurlijke cosmetica zonder synthetische toevoegingen. Want de natuur, dat zijn wij. De natuur weet wat we nodig hebben en brengt ons in balans. Daarom ontwikkelt Weleda al sinds 1921 verzorgingsproducten met uitsluitend natuurlijke ingrediënten. Producten die goed zijn voor jou én voor de wereld, omdat ze op een duurzame manier zijn gemaakt met pure ingrediënten.
Laat je huid stralen met granaatappel! De granaatappel is een wonderlijke vrucht. Elk pitje zit barstensvol antioxidanten, die een positief effect hebben op je gezondheid en schoonheid. Ze zijn je beste bondgenoten bij het verminderen van tekenen van huidveroudering. Naarmate de jaren vorderen, wordt je celdeling trager en verliest je huid veerkracht. De 100% natuurlijke granaatappellijn van Weleda geeft je een boost en stimuleert de celvernieuwing. Het resultaat: jij op je mooist. Een gladde, stevige huid. Fris en stralend. Ontdek ’t maar.
Weleda Granaatappel Gezichts- en Lichaamsverzorging