Zoek je een lekkere, maar goedkope rode wijn? Deze Italiaanse wijn van Lidl kost slechts € 5,99 en is in november uitgeroepen tot één van de beste ter wereld.
Op de International Wine Challenge, een belangrijke prijsuitreiking in de wijnwereld, won de Fortezza Dei Colli Chianti Classico Reserva uit 2014 een van de honderd gouden awards. De rode wijn van de Lidl is een van de goedkoopste wijnen die het gouden label kreeg. Andere gouden prijswinnaars kosten tot wel vijftig euro, meldt De Standaard. In totaal werden zestienhonderd medailles aan wijnen over de hele wereld uitgereikt.
Niet voor het eerst
Het is niet de eerste keer dat een wijn van Lidl in de prijzen valt. Zo schreven we eerder over de mousserende wijn Crémant de Bourgogne AOP Brut die er op de International Wine & Spirit Competition vandoor ging met een zogeheten Silver Outstanding-award. Een smakelijke rosé vind je bij Aldi: deze zeven-euro-rosé behoort tot ’s werelds beste wijnen.