Deze week in Margriet 1 (nu in de winkel!)
Margriet 1 ligt nu in de winkel. Natuurlijk ook deze week weer boordevol mooie verhalen en inspiratie voor de feestdagen. Ontdek de leukste zelfmaakdecoraties voor in huis en feestmode om het jaar knallend uit te luiden. Ook dit lees je deze week in Margriet:
2023 wordt een bijzonder jaar voor theatervedette Karin Bloemen (62). Ze zit veertig jaar in het vak en trekt met vijf voorstellingen door het land, waaronder haar jubileumshow met het Metropole Orkest. “Ik heb altijd alles door elkaar heen gedaan: film, radio, televisie, musicals, cabaret, soloshows én toneel. Dit jubileumseizoen symboliseert eigenlijk exact mijn carrière.”
Verslaafd aan slaapmiddelen
Het begon met af en toe een pilletje, voorgeschreven door de huisarts, om jetlags de baas te worden. “Als ik zo’n pilletje nam, verdwenen al mijn zorgen als sneeuw voor de zon,” vertelt Françoise Mittertreiner (60). Maar uiteindelijk gebruikte ze dagelijks benzodiazepines (de verzamelnaam voor een grote groep slaap- en kalmeringsmiddelen) en moest ze daarvoor behandeld worden. “Daar zat ik dan, op mijn 57ste, in een verslavingskliniek tussen junks en alcoholisten.”
Dubbelleven
Inge (56) heeft dagelijks contact met oude vriend Nick. Hij is in de afgelopen twee jaar haar beste vriend geworden, maar haar man weet, ondanks het feit dat er geen andere gevoelens dan vriendschappelijke bij komen kijken, niet van zijn bestaan. “Al komt er geen seks bij kijken, dit is natuurlijk ook bedrog.”
Ook dit lees je deze week in Margriet
Naast deze mooie interviews en verhalen, lees je nog veel meer in Margriet 1. Zoals:
- Weet je het nog? Dit was 2022
- De lekkerste oudejaarshapjes & nieuwjaarsontbijtjes
- Nog wat geleerd afgelopen jaar? Deze 9 vragen kun je jezelf aan het eind van het jaar stellen
- 3 experts voorspellen: dit kunnen we verwachten in 2023
Margriet 1 ligt nu in de winkel. Haal ’m snel in de winkel of bestel Margriet online op lossebladen.nl.