PREMIUM
Van valse wimpers tot anti-botox tip
Cosmeticajournalist Karen van Ede (61) zag veel beautytrends komen (en gaan). Haar motto: buy less buy better.
-
Anti-rimpel, pro-age
Zangeres Alicia Keys maakt ook huidverzorging, die ze ietwat spiritueel de naam Keys soulcare heeft gegeven. Protect Your Light Daily Moisturizer met een (chemisch) breedbandfilter spf 30 is pro-aging (want het woord anti-aging is uit). Het is een verzorgende dagcrème met zonbescherming. En een spf zou je vanaf nu tot oktober moeten gebruiken: volgens dermatologen het beste anti-rimpelproduct.
€ 34 (douglas.nl). -
Veel voor weinig
De nieuwe Pure False Mascara van Catrice, voor dik aangezette wimpers.
€ 3,99 (kruidvat.nl) -
Nog meer bloemen
Van Marc Jacobs’ vrolijke Daisy verschijnt een Paradise-collectie in gelimiteerde oplage, bloemengeuren in onweerstaanbare flacons.
v.a. € 86 (iciparisxl.nl). -
Lavendel op je ogen
Een palet met lavendel-, paars-, bruin- en huidtinten is mooi voor een ‘smokey eye’. Ook overdag! De kwastenset van Morphe maakt opmaken professioneel.
Morphe Ultra Lavender Palette € 28 en 6-delige kwastenset € 38 (douglas.nl).
Budgettip: voor een open blik
Wenkbrauwen zakken met de jaren waardoor je blik vermoeider lijkt. Wie dat betreurt kan de ‘ten point brow’ overwegen: 10 strategisch gezette prikjes botulinetoxine A die wenkbrauwen liften en je blik opener maken (houdt 3-6 maanden aan, € 200, ). Anti botox? Kam neerwaartshangende haartjes omhoog en zet ze vast met Benefit Fluff Up Brow Wax.
€ 17 (douglas.nl).
Dit artikel komt uit het Digitale Magazine van Margriet. Benieuwd wat er nog meer in staat? Klik hier.