Margriet logo
MT06 M06 Praat Mee Beeld Getty Images.
Beeld Getty Images.

PREMIUM

‘Ik lig wakker van de wereldellende, maar wil wel op de hoogte blijven’

Lillian heeft te veel last van de grote stroom aan informatie die ze via de media meekrijgt. Hoe kan zij de balans hierin vinden?

MT06 M06 Praat Mee Beeld

Lillian:

“Ik merk dat ik veel last heb van de grote stroom aan informatie die ik online, op televisie en via kranten meekrijg. Al die verhalen over oorlog, mensen met rekeningen die ze niet kunnen betalen, jonge meisjes die vermist zijn: ik lig soms wakker van alles wat er gaande is in de wereld. Natuurlijk kan ik het gewoon wegklikken, uitzetten of niet lezen, maar ik wil wel op de hoogte blijven en mee kunnen praten met het gesprek van de dag. Hoe vind ik die balans?”

Elke week legt een lezeres in de rubriek haar dilemma voor aan andere lezeressen. Wil je advies geven? Dat kan hier.

Reageren kan ook via onze Facebookpagina of op Instagram. Ook een dilemma insturen voor deze rubriek? Dat kan hier.

Ilse van RoekelGetty Images.

Op alle verhalen van Margriet rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven. Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@margriet.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden