Op zoek naar leuke kattennamen? Je vindt ze in dít lijstje
Nu je een kat hebt gekocht, kun je ook een leuke naam gaan verzinnen voor je viervoeter. Dit kan best lastig zijn, want er zijn tegenwoordig zó veel leuke kattennamen. Om je een handje te helpen hebben wij de leukste namen voor je op een rijtje gezet.
Wedden dat je tussen deze leuke kattennamen een winnaar ziet?
Goed nadenken over de naam
Voordat je een naam gaat uitkiezen, is het belangrijk om je te realiseren dat je kat deze naam voor altijd bij zich draagt, dus kies er eentje uit die echt goed bij hem of haar past. Als je een heel ondeugende kat hebt die van kattenkwaad houdt, dan is het misschien wel leuk om hem of haar een stoere naam te geven. Terwijl je bij een kat met een heel lief en zacht karakter misschien beter voor een schattige naam kunt gaan. Gelukkig zijn er tegenwoordig genoeg leuke kattennamen om uit te kiezen.
Lees ook:
Dít kattenras past het best bij jou, volgens je sterrenbeeld
Top 100 leuke kattennamen
Wij kwamen op de website van dierenverzekeraar Ohra de volgende top 100 van leuke kattennamen tegen, en voegen daar graag nog onze persoonlijke favoriet aan toe. Wedden dat je hier wel een leuke naam spot?
- Luna
- Simba
- Gizmo
- Nala
- Max
- Tommy
- Mickey
- Tijger
- Minoes
- Tommie
- Pip
- Sam
- Misty
- Boris
- Coco
- Bella
- Kitty
- Lola
- Moos
- Jip
- Lotje
- Charlie
- Lizzy
- Saartje
- Sammy
- Balou
- Lucky
- Tijgertje
- Gijs
- Puck
- Binky
- Diesel
- Mimi
- Poes
- Jack
- Binkie
- Daisy
- Guus
- Poekie
- Noa
- Muis
- Joep
- Bibi
- Tom
- Bailey
- Felix
- Puk
- Smokey
- Bo
- Sammie
- Mila
- Milo
- Garfield
- Lady
- Beer
- Snowy
- Noortje
- Bram
- Storm
- Pim
- Moppie
- Karel
- Diva
- Toby
- Rocky
- Loki
- Pepper
- Angel
- Ollie
- Zoe
- Micky
- Sjors
- Pluis
- Lily
- James
- Bob
- Indy
- Billy
- Beau
- Ziggy
- Molly
- Bowie
- Boef
- Kyra
- Mia
- Kees
- Mika
- Lilly
- Kiki
- Beertje
- Nina
- Missy
- Floortje
- Chica
- Marley
- Fleur
- Zorro
- Jimmy
- Droppie
- Casper
Onze persoonlijke favoriet: Frummel
Waarom Frummel onze favoriet is? Omdat het vreselijk schattig klinkt, maar ons ook doet denken aan kitten Frummel uit de Staatsloterij-reclame. Bovendien klinkt Frummel lief en een beetje stoer tegelijk. En zijn de meeste katten het niet beide?
Bron | Ohra
Beeld | Getty