Prins Harry had dinsdag zijn eerste werkdag sinds de geboorte van baby Archie. En die begon meteen pittig, met een bezoek aan een kinderziekenhuis.
Niet bepaald een prettig uitje, zeker niet als je net vader bent geworden. Maar Harry wist er voor zover dat kon een feestje van te maken, mede dankzij een ontzettend lief kraamcadeautje dat hij van een patiënt kreeg.
Artikelen van Margriet.nl ontvangen in je mailbox?
Schrijf je in op margriet.nl/nieuwsbrief.
Ballon
De Britse prins streek neer naast het bed van Jay, een jonge kankerpatiënt die in het Oxford Children’s Hospital ligt. “Dit is voor uw baby,” zegt de jongen terwijl hij Harry een ballondier overhandigt. “Wat lief,” reageert hij daarop. “Weet je zeker dat je ‘m aan mij wilt geven? Wil je ‘m niet liever houden?” Waarop Jay antwoordt: “Nee, ik hoef ‘m niet.”
Kapot maken
Vervolgens belooft Harry dat hij de ballon aan baby Archie zal overhandigen. “Hij zal hem vast wel kapotmaken, want dat is wat kinderen doen,” grapt hij nog. Het hartverwarmende onderonsje is in onderstaand filmpje te zien en horen.
‘I’ll make sure I give this to my little boy, he’s called Archie, and he’ll probably pop it because that’s what kids do.’
Prince Harry was presented with a balloon toy as he visited youngsters at Oxford Children’s hospital https://t.co/nnkM6MAazG pic.twitter.com/Z5pCq8hQIZ
— ITV News (@itvnews) 14 mei 2019
Gebroken nachten
In het ziekenhuis sprak Harry onder anderen een moeder wiens driejarige zoontje wordt behandeld voor zaadbalkanker. “Hij vertelde me dat hij aan het wennen is aan de baby en hoe goed Archie het doet,” vertelt ze aan Daily Mail over haar onderonsje met de royal. “Ook zei hij dat hij een leven zonder zijn zoon niet meer kan voorstellen.” De kersverse papa vertrouwde een andere moeder die hij sprak toe, dat hij een slapeloze nacht achter de rug had. “Niet de ideale voorbereiding op zijn eerste werkdag sinds zijn verlof.” Even doorbijten, Harry.
Harry told Emmett’s mum Ida he “can’t imagine life without his son”.. She said: “He said he’s getting used to the baby and how Archie has fitted into family life. He said he just feels part of the family and he can’t imagine life without his son.” #archie #DukeofSussex https://t.co/1gDQKPLqBE
— Emily Nash (@emynash) 14 mei 2019
Slaapproblemen, net als Harry? Word makkelijker, frisser en energieker wakker met natuurlijk licht van deze Wake Up Light – nu met maar liefst 45 procent korting in de Margriet Shop.
Ook interessant om te lezen
Bron | ITV News, Daily Mail
Beeld | ANP