zonnesteen

Digitaal dagboek van zonnesteen

Dagboek gestart: 09.05.2010 | Laatste update: 28.05.2010
Leeftijd:
57
Relatie:
Getrouwd
Woonsituatie:
Samenwonend
Kinderen:
3
Sterrenbeeld:
Boogschutter
Interesses:
Wandelen, Vrijwilligerswerk, Reizen
Beroep:
psycholoog/geestelijk verzorger
Scholen:
Onbekend
Hobbies:
Onbekend
Goed doel:
De Zonnesteen Zwolle
Over mij:
Onbekend

viva la donna

Geschreven: 11.05.2010 door zonnesteen

Net een leuk gesprek gevoerd met een docente van de Landstede, die vorig jaar een groot aanbod hebben gedaan met hun schoonheidsspecialistes-in-opleiding voor viva la donna dag. We kunnen met De Zonnesteen met hen mee doen en helpen hen weer door een lunch te verzorgen. Prachtige mogelijkheid om informatiepakketjes te verspreiden. Ze gaf aan dat juist het lotgenotencontact op die dag zo belangrijk gevonden wordt. Ik popel om er bij te mogen zijn. Wel raar, maar eigenlijk hoop ik dat de cursus waar ik naar toe zou gaan op 28 mei niet doorgaat, dan kan ik lekker daar zijn en met veel mensen kennis maken. We zullen zien, die sandwiches voor 20 gasten gaat in ieder geval wel lukken, dat regelen we de avond er voor wel.

wat heerlijk is het toch om weer enthousiasme te ontmoeten als je vertelt over De Zonnesteen. Hoe meer zielen hoe meer vreugd!

Vanmorgen gesproken met heel jonge weduwe van man met kanker. Ze is geïnteresseerd in gespreksgroep voor nabestaanden. Lijkt me goed daarmee te beginnen, het is toch heel iets anders of je je partner of ander familielid verliest na een lange periode van agressieve behandelingen en eindeloos leven tussen hoop en vrees of dat iemand, die gezond was, zo neervalt. Niet erger of minder zwaar, maar wel anders. En de herkenning kan dan misschien toch weer een beetje helpen.

Moet ook nog administratie voor de praktijk doen, geen zin in, maar het hoort er helaas ook bij. Daar moesten we toch nog eens iets op uitvinden…..een soort computer die zonder dat ik er iets voor hoef te doen mijn gedachten over cliënten registreert, de notas uitprint en me snel even herinnert aan afspraken die we de vorige keer gemaakt hebben. Dream on zegt mijn zoon dan en dat doe ik maar al te graag!

Reageren op dit artikel?
Log dan in of maak een profiel aan inloggen
advertentie