Win een waardebon voor House of Shoes
Maak kans op 1 van de 3 waardebonnen van House of Shoes ter waarde van € 100,-.
Werd er afgelopen zomer al voorzichtig geëxperimenteerd met felle kleuren, in 2012 vindt er een ware kleurenexplosie plaats, oftewel colour blocking in de tweede versnelling. Ga jij mee met de colour blocking trend, kies dan voor het rode laarsje en laat je outfit knallen. Liever niet zo opvallend? Ga dan voor stijvol bruin of grijs.
Deze hippe enkellaarsjes van Nlbl zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren, kies je kleur en shoppen maar!
Meedoen
Wil je kans maken op deze enkellaarsjes van Nlbl t.w.v. € 99,95. Doe dan mee en win één van de drie waardebonnen van House of Shoes t.w.v. €100,- zodat jij deze laarsjes kunt gaan shoppen in één van de 41 filialen van House of Shoes.
Vul het winformulier in!
Voor meer informatie kijk op www.houseofshoes.nl.
20.02.12 om 22:02
Helemaal heppiedepeppie word ik van deze wonderschone prijs :-) Ik ben de grootste die-hard-shoe-fetisjist die je maar kunt bedenken maar aangezien m'n koters altijd voor gaan komt mama niet echt aan haar trekken ;-) Even HELEMAAL los gaan bij House of Shoes in Emmen daar zou ik zo blij me zijn als een kind in een snoepwinkel <3<3<3
22.02.12 om 22:02
heb net op de site gekeken ,als je daar niet slaagt voor schoenen ,dan slaag je niet snel!!!!!
Log dan in of maak een profiel aan inloggen





